Leestijd: < 1

Meldingen maken je gek

Iedere ondernemer heeft meldingen aan staan. Met of zonder geluid. Denk nu maar aan je telefoon: als er een appje binnenkomt. Of een mail. Of een reactie op een Insta-post. Een connectieverzoek op LinkedIn.

Op je laptop: een vlaggetje onderin dat er iets gebeurd is in je inbox. Een pop-up van een afspraak. Dat er iets gewijzigd is in je gedeelde Dropboxmap.

In het ergste geval heb je ze allemaal aan staan, of misschien meer. Een kakafonie aan geluid en tekentjes op je scherm. Die allemaal je aandacht vragen, je uit je concentratie halen. Alles wil een beetje van jouw denkvermogen en waarschijnlijk ook van jouw ‘beslissingsbevoegdheid’.

Grote kans dat je er een beetje gek van wordt. Terwijl het tegelijkertijd niet raar is dat je een aantal meldingen hebt aan staan: de meeste mensen zijn bang dat ze iets belangrijks missen…

Als je eerlijk bent, is er bijna nooit iets zó belangrijk dat je het bliepje persé had moeten horen of de melding had moeten zien. Als je toch wacht op een heel belangrijk bericht, zorg dan dat je dat niet mist. En zet de rest op uit of stil.

Op deze manier zal je merken dat je minder snel afgeleid bent. Dat je concentratie beter blijft en je waarschijnlijk aan het eind van de dag ook minder moe bent. Ik ben benieuwd naar wat jij gaat ervaren, laat het me gerust weten 🙂

Zal ik met je meedenken?

Wil je je werk goed kunnen uitvoeren, je lekker voelen in jouw bedrijf, dan is er overzicht nodig. Dat krijg je als jouw Ondernemersfundament op orde is. Dan kun jij je echte werk doen. Datgene doen waar jij goed in bent. Dan komt er vervolgens die rust en focus waar je zo naar verlangt.

Om dit voor elkaar te krijgen is vaak lastiger dan je denkt. Ik help je er graag bij! Regelmatig een superpraktische tip of een blog of vlog waar je écht wat aan hebt.

Laat hieronder je naam en mailadres achter, dan krijg je vanzelf de eerstvolgende mail in je inbox. Afmelden kan heel eenvoudig, via de link onderaan de e-mail.

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Natuurlijk ga ik zorgvuldig om met je gegevens. Meer info? Bekijk mijn privacybeleid hier.